Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Zabawki dla 3 latka

Dzieci w wieku 3 lat to niezwykle bystre maluchy, który dodatkowo uwielbiają zabawy ruchowe i na świeżym powietrzu. Dlatego wybierając zabawki idealne dla nich, należy kierować się głównie potrzebą rozwoju fizycznego. Trzylatek to także mały odkrywca. Dlatego w naszym sklepie znalazł się bogaty wybór ciekawych zabawek edukacyjnych i interaktywnych.

Zabawki dla 3 latka

Bam Bam Zabawna Gąsienica Bam Bam Zabawna Gąsienica
Producent: Bam Bam
Cena: 22,90 zł
Castorland Puzzle 12 el.  RACING BOLIDE Castorland Puzzle 12 el. RACING BOLIDE
Cena: 18,07 zł 19,64 zł
  • promocja
Castorland Puzzle 12 el. Maxi PRINCESS CARRIAGE Castorland Puzzle 12 el. Maxi PRINCESS CARRIAGE
Cena: 18,07 zł 19,64 zł
  • promocja
Castorland Puzzle12 Maxi  FUNNY DIGGER @ Castorland Puzzle12 Maxi FUNNY DIGGER @
Cena: 18,11 zł 19,64 zł
Gigant Truck Traktor Spychacz Wader Gigant Truck Traktor Spychacz Wader
Cena: 155,09 zł

Prezent dla 3 letniego dziecka

Na udany prezent dla 3 latka nadają się oczywiście wszelkiego rodzaju zabawki. Jednak wybierając je należy mieć na względzie wyjątkowe potrzeby takiego malucha. Trzylatek to dziecko, które kocha ruch pod każdą postacią. Jest przy tym pełne energii i chętnie spędza czas aktywnie. Dziecko w tym wieku lubi również tworzyć i eksperymentować. Idealny prezent dla 3 latka powinien również być zgodny z jego zainteresowaniami. Dzieci w tym wieku potrafią już mówić i wyraźnie wskazywać na swoje pasje. Dlatego warto zadbać o to, aby nasz prezent w jakiś sposób wspierał rozwój talentu malucha. Na przykład magnetyczny tablet graficzny, który pobudzi wyobraźnię Twojego malucha i wesprze jego zdolności plastyczne.

Jakie zabawki dla trzylatka?

Wybór zabawek dla trzylatka jest spory. Mogą to być na przykład: klocki, samochodziki, lalki, puzzle, kolorowanki czy zestaw kreatywny. Ważne, aby taka zabawka była jak najbardziej atrakcyjna dla malucha. Musi więc być albo bardzo kolorowa, albo utrzymana w ulubionej przez dziecko barwie, jak najbardziej plastyczna i posiadać koniecznie efekt zaskoczenia. Ta ostatnia cecha jest niezwykle ważna, gdy chcemy podarować dziecku zabawkę edukacyjną. Dzięki temu maluch szybciej i na dłużej się nią zainteresuje.

Najlepsze zabawki dla 3 latka

W naszym sklepie posiadamy najlepsze zabawki dla 3letnich dzieci uznanych producentów. Do najchętniej kupowanych zaliczają się marki: Fisher Price – specjaliści od zabawek interaktywnych; Clementoni – ekspert w dziedzinie zabawek edukacyjnych dla 3 latków; Wader – producent zabawek ruchowych czyli różnego rodzaju pojazdów odpowiednich dla dzieci w tym wieku.

Zabawki ruchowe dla 3 latka

Ich celem jest wsparcie fizycznego rozwoju dziecka, ale nie tylko. Są to również zabawki, które ćwiczą koordynację ruchową malucha. Proponowane przez nas najlepsze zabawki ruchowe dla 3latka to ogromny wybór aut, jak na przykład: laweta ze spychaczem czy wywrotka z ruchomymi elementami.

Zabawki edukacyjne dla 3 latka

Są to zabawki, dzięki którym udoskonalisz rozwój intelektualny swojego 3 latka. Najlepsze zabawki posiadające charakter edukacyjny to:

Zabawki interaktywne dla 3 latka

Ten typ zabawek wspiera rozwój dziecka w kilku strefach. Po pierwsze pomaga mu w nauce i przyswojeniu nowych pojęć. Tak działa np. edukacyjny tablet dla malucha uczący alfabetu. Po pobudza rozwój ruchowy maluchów i wspiera koordynację. Tak działają na przykład fenomenalne zabawki interaktywne zwierzaki. Zachęcają one dzieci do wykonywania określonych zadań i czynności, wydając przy tym różne dźwięki: płaczą, opowiadają historie lub śpiewają piosenki.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000