Producenci

Zabawki dla 6 latka

Idealne zabawki dla 6 latka powinny jak najbardziej odzwierciedlać potrzeby malucha – jak na przykład zabawki konstrukcyjne - i odpowiadać na nie. Ponadto powinny wspierać rozwój dziecka oraz być na tyle atrakcyjne, aby zwrócić, przyciągnąć i zatrzymać jego uwagę na długi czas. Takie możliwości zapewniają z kolei zabawki kreatywne. Poznaj bogatą ofertę najlepszych zabawek dla 6 latka, z którymi żadnemu smykowi nie grozi nuda nawet przez chwilę!

LOL SURPRISE REMIX PETS LOL SURPRISE REMIX PETS
Cena: 60,98 zł
szt.
zobacz więcej
CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA
Producent: Mattel
Cena: 69,51 zł
szt.
zobacz więcej
DYSKOPIŁKA MINI 4 WZORY MIX DYSKOPIŁKA MINI 4 WZORY MIX
Producent: EPEE
Cena: 12,47 zł
szt.
zobacz więcej
EKSPRES DO KAWY @ EKSPRES DO KAWY @
Producent: Adar
Cena: 48,74 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI KORBO 131 SPACE KLOCKI KORBO 131 SPACE
Producent: Korbo
Cena: 95,66 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI KORBO 90 KLOCKI KORBO 90
Producent: Korbo
Cena: 78,25 zł
szt.
zobacz więcej
LALKA FROZEN 2 ANNA KLASYCZNA LALKA FROZEN 2 ANNA KLASYCZNA
Producent: Hasbro
Cena: 80,52 zł
szt.
zobacz więcej
NACZYNIA DO HERBATKI NACZYNIA DO HERBATKI
Producent: Mega Creative
Cena: 41,06 zł
szt.
zobacz więcej
PUZZLE 100 MYSZKA NA BOISKU PUZZLE 100 MYSZKA NA BOISKU
Producent: Trefl
Cena: 11,66 zł
szt.
zobacz więcej
PUZZLE 120 EL B13319-1 SPRINGTIME PUZZLE 120 EL B13319-1 SPRINGTIME
Producent: Castorland
Cena: 7,99 zł
zobacz więcej
Puzzle 70 el. B-070114 Best Friends @ Puzzle 70 el. B-070114 Best Friends @
Producent: Castorland
Cena: 14,94 zł
zobacz więcej
PUZZLE 96 ZEGAR BALON PUZZLE 96 ZEGAR BALON
Producent: Clementoni
Cena: 39,93 zł
szt.
zobacz więcej
ŻELAZKO Z PARĄ I DŹWIĘKIEM ŻELAZKO Z PARĄ I DŹWIĘKIEM
Producent: Askato
Cena: 31,65 zł
szt.
zobacz więcej

Co dla 6 latka?

6 latek to mały człowiek o wielkiej potrzebie poznawania świata na swój własny dziecięcy sposób. Lubi doświadczać, eksperymentować, budować i sprawdzać, jak coś działa. Lubi też twórczo spędzać czas wolny.  To dziecko, które uwielbia być w ruchu. W trakcie zabawy często naśladuje też swoich ulubionych bohaterów z bajek. Czasami musi też odreagować nadmiar emocji, na co pozwalają mu gniotki dla dzieci, czyli różnokolorowe zabawki antystresowe do zgniatania, ściskania, wykręcania czy nawet rzucania nimi.

Zabawki konstrukcyjne dla 6 latka

Zabawki konstrukcyjne dla 6 latka to zaproszenie do świata kolorów, wzorów i kształtów. To pomysłowe łamigłówki wspierające jego rozwój intelektualny. To zabawki, które pomagają zrozumieć i doświadczać, jak coś działa. Ten rodzaj zabawek stanowi też wsparcie dla małych rączek – wciąż potrzebujących ćwiczeń. Zabawki konstrukcyjne dla 6 latka budują też jego spostrzegawczość i uczą logicznego myślenia. Sprawiają też, że niektóre z pojęć stają się dla malucha bardziej zrozumiałe. Takie zabawki – uczą, bawią i rozwijają jednocześnie.

Zabawki kreatywne dla 6 latka

To typ zabawek wspierających rozwój wyobraźni małego człowieka. Wyostrzają jego zmysły oraz budują poczucie estetyki. Zabawki kreatywne dla 6 latka stanowią też doskonałe narzędzie wspomagające rozwój myślenia i działania twórczego u dziecka. Sprawdzają się zawsze wtedy, gdy dziecko potrzebuje inspiracji lub szuka zajęcia, które pozwoli mu odkryć jego zainteresowania i pasje. Są też idealnym zabijaczem dziecięcej nudy.

Zabawki dla dziewczynek 6 lat

Dziewczynki w tym wieku, mają swoje ulubione postacie z bajek i to właśnie w towarzystwie zabawek z ich wizerunkiem najchętniej spędzają czas wolny. Warto więc sięgnąć po bajkowe zestawy lalek z akcesoriami, które wesprą rozwój emocjonalny pociechy. Wiele radości sprawią też dziewczynkom w tym wieku dedykowane zabawki kreatywne. Ich wybór jest ogromny. Wśród tego typu zabawek najwięcej frajdy dostarczą pomysłowe klocki wafle duże i małe zestawy, z których mała budownicza może wyczarować konstrukcje o różnorakich kształtach, co pobudzi jej wyobraźnię. Może nadać im też wymyślone lub realne przeznaczenie, co z kolei wpłynie dodatnio na jej rozwój intelektualny.

Zabawki dla chłopców 6 lat

Z jakich zabawek ucieszą się mali chłopcy?  Każdy 6latek marzy o tym, by choć raz poczuć się, jak gwiazda piłki nożnej. Dlatego mogą to być na przykład piłki dla dzieci, które pozwolą na rozegranie meczu. Wpłyną jednocześnie na rozwój fizyczny dziecka i pomogą mu wyładować nadmiar energii. Chłopca w tym wieku ucieszą też oryginalne karty z piłkarzami, dzięki którym będzie mógł bliżej poznać swoich sportowych idoli. Mali chłopcy to także wielcy poszukiwacze wrażeń. Dlatego z pewnością spodobają mu się zabawki typu sztuczki magiczne dla dzieci. Dzięki tym zestawom chłopiec będzie mógł eksperymentować, jednocześnie rozwijając intelekt, zdolność postrzegania i wyobraźnię.

Może te produkty Ci się spodobają ?
PUZZLE 100 MYSZKA NA BOISKU
PUZZLE 100 MYSZKA NA BOISKU
11,66 zł
szt.
Puzzle 70 el. B-070114 Best Friends @
Puzzle 70 el. B-070114 Best Friends @
14,94 zł
ODKURZACZ NA BATERIE
ODKURZACZ NA BATERIE
24,99 zł
Puzzle 70 el. B-070084 Tyrannosaurus vs Triceratops
Puzzle 70 el. B-070084 Tyrannosaurus vs Triceratops
14,94 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium