Zabawki dla 7 latka

Jeżeli masz w domu 7-latka wiesz, że wiek ten jest wymagający oraz warunkuje rozwój Twojego dziecka na przyszłość. Jeżeli zastanawiasz się jakie zabawki dla 7 latka są odpowiednie to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Ciekawe zabawki dla 7 latka powinny być dopasowane do poziomu dziecka. W swojej ofercie posiadamy zarówno zabawki dla dziewczynki 7 lat oraz dla zabawki dla chłopca 7 lat. Wachlarz obejmuje najlepsze zabawki dla 7-letniego dziecka od licencyjnych z postaciami z bajek, poprzez zabawki kreatywne i rozwijające intelektualnie gryklocki, układanki.

Siedmiolatek stawia właśnie swoje pierwsze kroki w świecie edukacji. Zadaniem rodzica, jest wsparcie go na tym etapie. Najskuteczniej może tego dokonać za pomocą odpowiednio dobranych zabawek. W naszym sklepie znajdziecie szeroki wybór zabawek dla Twojego dziecka, które pomogą mu w nauce, ale również wesprą jego rozwój na wielu płaszczyznach.

Zabawki dla 7 latka

Clementoni Puzzle 180 Avengers Clementoni Puzzle 180 Avengers

zobacz więcej
Klocki Lego Lego City Furgonetka z lodami 60253 Klocki Lego Lego City Furgonetka z lodami 60253
Producent: LEGO

Puzzle 160 el. WALCZĄCE TYRANOZAURY Puzzle 160 el. WALCZĄCE TYRANOZAURY

Puzzle 500 el. SANKTUARIUM MACHU PICCHU Puzzle 500 el. SANKTUARIUM MACHU PICCHU

Puzzle 500 el. WYBRZEŻE WŁOCHY Puzzle 500 el. WYBRZEŻE WŁOCHY

Puzzle 500 el. Żaglowiec Trefl Puzzle 500 el. Żaglowiec Trefl

PUZZLE 500 KOCIAKI PUZZLE 500 KOCIAKI

PUZZLE 500 PORA NA LODY PUZZLE 500 PORA NA LODY

Trefl Puzzle 500 el Most w Mostarze Trefl Puzzle 500 el Most w Mostarze

Trefl Puzzle 500 el. Śpiące Kotki Trefl Puzzle 500 el. Śpiące Kotki

Trefl Puzzle 500 Słoneczny Londyn Trefl Puzzle 500 Słoneczny Londyn

Trefl Puzzle 500el. Praga,Czechy Trefl Puzzle 500el. Praga,Czechy

BROKATOWE KSIĘŻNICZKI BROKATOWE KSIĘŻNICZKI

CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA CAVE CLUB LALKA PODSTAWOWA
Producent: Mattel

CREA IDEA FABRYKA CEKINÓW CREA IDEA FABRYKA CEKINÓW

zobacz więcej
Gra magnetyczna 3w1: szachy, warcaby , backgammon Gra magnetyczna 3w1: szachy, warcaby , backgammon
Producent: Adar

zobacz więcej

Jaki prezent dla 7 latka najlepszy?

Szukając prezentu dla 7 latka warto przyjrzeć się przede wszystkim jego zainteresowaniom. Dzieci w tym wieku przejawiają już mocno swoje zainteresowania określonymi dziedzinami: 7 letni chłopcy trenują różnego rodzaju sporty i mają swoich idoli; 7 letnie dziewczynki próbują zazwyczaj swoich sił w tańcu, gimnastyce, śpiewie, modzie czy plastyce. Dobrym pomysłem na prezent dla siedmiolatka może okazać się więc zabawka wspierająca te zdolności. Warto też mieć na względzie charakter edukacyjny takiego prezentu. Docenią to zwłaszcza te maluchy, które mają problemy z określonym przedmiotem. Ważne jest równie to, by taki prezent był wielokrotnego użytku. Może też nawiązywać tematycznie do ulubionych dziecięcych postaci bajkowych.

Zabawki dla siedmiolatka - jakiego typu zabawkę wybrać?

Wśród najbardziej popularnych zabawek dla siedmiolatek wymienia się: zestawy do tworzenia biżuterii, zabawki ruchowe jak: hulajnogi, piłki, skakanki; lalki Frozen i Barbie; puzzle z psami, kotami czy ulubionymi postaciami bajkowymi. Jeśli chodzi natomiast o zabawki dla siedmiolatków to do najchętniej wybieranych należą: gry planszowe, zestawy konstrukcyjne, figurki z postaciami z gier i bajek oraz karty piłkarskie.

Gry edukacyjne dla 7 latka

Nasz sklep posiada szeroki wybór zabawek dla 7 latków. Są to między innymi chętnie nabywane zabawki edukacyjne. Wspomagają one proces nauki oraz przybliżają wiele dziedzin jak: biologia, podstawy anatomii czy logiki. Szczególny ich rodzaj stanowią gry edukacyjne. Nasz sklep oferuje dwa typy takich gier:

• klasyczne – karciane, które rozwijają spostrzegawczość i ćwiczą pamięć dziecka;
  • nowoczesne – wyposażone w elementy dźwiękowe jak np. mówiące pióro, które nagradza każdą poprawną odpowiedź.

Zestawy konstrukcyjne dla 7 latków

Ten rodzaj zabawek przede wszystkim uczy logicznego myślenia. Są to też zabawki kreatywne, które wyrabiają dziecięcą wyobraźnię. Mogą też rozwijać zainteresowania i pasje dziecięce. Wśród oferty zabawek dla 7latków tego rodzaju na szczególną uwagę zasługują zestawy do tworzenia własnych dinozaurów. Są to zabawki z serii Naukowa Zabawa Skamieniałości. Drugi rodzaj taki zestawów równie atrakcyjny stanowi seria Laboratorium Mechaniki – tutaj dzieci mogą tworzyć według schematów określone pojazdy i poznawać sposoby ich poruszania.

Zabawki interaktywne dla 7 latka

Ten typ zabawek pomaga dzieciom odprężyć się i w efektywny sposób spędzić czas wolny. Są to na przykład komunikujące się z dziećmi smartwatche czy opaski sportowe. Dziecko bawiąc się nimi, przyswaja jednocześnie zdrowe nawyki. Zostaje też wprowadzone w świat nowoczesnych technologii.  Ponadto tego  typu zabawki mogą uczyć dzieci odpowiedzialności. Należą do nich interaktywne zwierzęta, którymi trzeba opiekować się podobnie jak prawdziwymi. To dobry pomysł na prezent dla 7latka, który nalega na własnego zwierzaka. W ten sposób rodzic może też sprawdzić, czy i jak dziecko będzie zajmowało się swoim pupilem.