Skontaktuj się z nami 790 580 950 sklep@zabawkiiszkola.pl

Zabawki dla 8 latka

8 letnie dziecko potrafi już jasno określić czym się interesuje i w jakim kierunku chce się rozwijać. Dziewczynki zazwyczaj interesują się makijażem i modą. Dlatego najlepsze dla nich zabawki to zestawy kreatywne. Natomiast 7 letni chłopcy najchętniej próbowaliby swoich sił, jako konstruktorzy pojazdów czy robotów. Dla nich dedykowane są ciekawe zestawy konstrukcyjne. Dzieci w wieku szkolnym chętnie zdobywają też informacje o otaczającym je świecie. Ten głód wiedzy pomogą im zaspokoić atrakcyjne zabawki edukacyjne dla 8 latków.

Zabawki dla 8 latka

LOL SURPRISE REMIX PETS LOL SURPRISE REMIX PETS
Producent: MGA
Cena: 57,84 zł
Castorland Puzzle 180 el. Mapa Europy @ Castorland Puzzle 180 el. Mapa Europy @
Producent: Castorland
Cena: 24,90 zł 27,06 zł
Lego City Furgonetka z lodami 60253 Lego City Furgonetka z lodami 60253
Producent: LEGO
Cena: 75,39 zł
zobacz więcej
Puzzle 260 el.  B-27231-1  Little Ballerinas Puzzle 260 el. B-27231-1 Little Ballerinas
Producent: Castorland
Cena: 9,90 zł 10,76 zł

Prezent dla ośmiolatka

Idealny prezent dla 8 latka powinien pokrywać się ściśle z jego zainteresowaniami. Poza tym powinien rozwijać jego pamięć oraz wpływać na kreatywność. Nie zaszkodzi też, jeśli będzie to prezent, który będzie pobudzał go do samodzielności. Może to być również coś, co ułatwi mu naukę przedmiotu, z którym ma problemy.

Edukacyjne prezenty dla 8 latków

Rodzice, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich dzieci w wieku szkolnym, chętnie kupują im różnego rodzaju zabawki edukacyjne. Liczą, że w ten sposób przekonają pociechę do przyswajania wiedzy. W tym zakresie świetnie sprawdzą się dostępne w naszym sklepie zestawy naukowe czy eksperymenty chemiczne dla dzieci. Edukacyjne prezenty dla ośmiolatka mają też na celu wsparcie jego pamięci i spostrzegawczości oraz intelektu. W tym zakresie sprawdzą się wszelkiego rodzaju puzzle. Do tego typu prezentów zaliczają się również zabawki, dzięki którym dziecko lepiej będzie się rozwijało. Do tego celu idealnie nadają się zestawy do eksperymentowania.

Kreatywne zabawki dla 8 latka

Dzieci w wieku 8 lat powinny mieć również czas na zabawę i pielęgnowanie swoich pasji. W tym celu polecamy sprawdzić pobudzające umysł zabawki kreatywne.

Zabawki dla 8 letniej dziewczynki

Ośmiolatki z pewnością ucieszą się, gdy otrzymają, jako prezent zestawy, które pozwolą im tworzyć własne kosmetyki, swoją biżuterię czy eksperymentować. Radość swojej 8latce sprawisz, gdy sięgniesz po nasze zestawy z serii Naukowa Zabawa. To zaproszenie do tworzenia autorskich maseczek, żeli do kąpieli czy innych wyrobów kosmetycznych. Innym pomysłem na prezent dla ośmiolatki mogą być też zabawki z filmu Kraina Lodu do wykonywania domowych eksperymentów chemicznych.

Zabawki dla 8 letniego chłopca

Z jakich zabawek ucieszy się każdy ośmiolatek? Swoją wyobraźnię będzie mógł rozwijać, gdy podarujesz mu na prezent zestawy Klocków Lego do budowania pojazdów i konstrukcji. Wiele radości sprawią mu także: specjalne zestawy konstrukcyjne 3D dla małego konstruktora, a także znikopisy i tablety graficzne, które pomogą rozwinąć jego wyobraźnię oraz realizować pasję tworzenia. Najwięcej jednak przyjemności sprawisz swojemu ośmiolatkowi, gdy podarujesz mu jeden z zestawów z serii Action Reaction Kulodrom. Te kreatywne zabawki pomogą w rozwoju myślenia przestrzennego. Nauczą dziecko projektowania. Sprawią, że lepiej będzie rozumiał działanie niektórych urządzeń. Wszystkie te zabawki kreatywne dla chłopca posiadamy w naszym sklepie.

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 000 000 000