Dzieci, niezależnie od wieku, lubią dobrą zabawę. W naszym sklepie Zabawki i Szkoła możemy pochwalić się bogatą ofertą zabawek w kategorii zabawki dla 9-latka.

U nas kupisz w promocyjnych cenach kreatywne gry edukacyjne, planszowe, zestawy naukowe i puzzle, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców!

Zabawki dla 9 latka

Castorland Puzzle 4000 el. MARINA PANO DUBAI Castorland Puzzle 4000 el. MARINA PANO DUBAI

Clementoni Puzzle 3000 el. COLLOSEUM Clementoni Puzzle 3000 el. COLLOSEUM

PUZZLE 1000 MAPA FIZYCZNA EUROPY PUZZLE 1000 MAPA FIZYCZNA EUROPY

PUZZLE 1000 MONT SAINT-MICHEL PUZZLE 1000 MONT SAINT-MICHEL

Puzzle 1500 el. JEZIORO OESCHINEN ALPY Puzzle 1500 el. JEZIORO OESCHINEN ALPY

Puzzle 1500 el. Kocie Sprawy Trefl Puzzle 1500 el. Kocie Sprawy Trefl

Puzzle 2000 el. Alpy Latem trefl Puzzle 2000 el. Alpy Latem trefl

zobacz więcej
Puzzle 260 el.  B-27316-1 Kenworth W 900 Puzzle 260 el. B-27316-1 Kenworth W 900

Puzzle 300 B-030361 Cascade Run @ Puzzle 300 B-030361 Cascade Run @

Puzzle 500 el. Kot i Królik Clementoni Puzzle 500 el. Kot i Królik Clementoni

Puzzle 500 el. SANKTUARIUM MACHU PICCHU Puzzle 500 el. SANKTUARIUM MACHU PICCHU

Puzzle 500 el. WYBRZEŻE WŁOCHY Puzzle 500 el. WYBRZEŻE WŁOCHY

Puzzle 500 el. Żaglowiec Trefl Puzzle 500 el. Żaglowiec Trefl

PUZZLE 500 KOCIAKI PUZZLE 500 KOCIAKI

PUZZLE 500 PORA NA LODY PUZZLE 500 PORA NA LODY

Trefl Puzze 1000 Psy w ogrodzie Trefl Puzze 1000 Psy w ogrodzie

Zabawki dla 9-latka – wyjątkowe prezenty dla chłopców i dziewczynek

Często mamy problem, co wybrać na prezent dla dzieci, które skończyły 9 lat. Wydaje się nam, że 9-latki nudzą gry planszowe czy klocki. Wręcz przeciwnie! Zestawy kreatywne, z których można tworzyć figurki, są świetnym wyborem dla dzieci w tym wieku. W naszym sklepie znajdziesz zabawki dla każdego chłopca i dziewczynki!

Możemy pochwalić się szerokim wyborem niebanalnych zabawek, które będą świetną rozrywką dla 9-latków. Do tego będą okazją, aby do wspólnej zabawy zaprosić dorosłych. Polecamy kolorowanki, klocki lego, gry zręcznościowe, zestawy do przeprowadzania eksperymentów, puzzle, gry planszowe (warcaby, chińczyk, szachy).

Wszystkie te zabawki pozytywnie wpływają na wyobraźnię dzieci, sprawdzają wiedzę, uczą, inspirują, zachęcają do kreatywności i poszerzają zainteresowania. Co więcej, część z tych produktów pozwala w miłej atmosferze spędzić czas wolny z rodzicami lub starszym rodzeństwem. Naprawdę wiele radości całej rodzinie dostarczyć może układanie puzzli, a także gry planszowe!

Puzzle i układanki – dla małych artystów i miłośników konstrukcji

Szukasz prezentu dla dziewięciolatków na urodziny czy jako upominek świąteczny? Świetnie sprawdzą się puzzle, zarówno te tradycyjne, jak i 3D. Pozwalają rozwijać umiejętności konstruktorskie. W naszym sklepie kupisz puzzle o różnej liczbie elementów, między innymi: 200, 260, 300, 500, 1500, 2000, a nawet 4000 elementów.

Zastanawiasz się, jakie walory edukacyjne mają puzzle? W Zabawki i Szkoła można kupić, między innymi puzzle 180 elementów z mapą Europy. Dzięki takiemu upominkowi nasza pociecha będzie ćwiczyła umiejętności manualne, a do tego poznawała europejskie państwa i ich stolice.

Tego typu artykuły to również szansa, aby utrwalać w pamięć nazwy najważniejszych zabytków na świecie, a także pasm górskich czy dzieł sztuki. Warto również dodać, że tego typu układanki to świetny prezent dla dzieci w wieku 9-12.

Pozytywny wpływ na rozwój dziecka mają także zabawki, które wymagają od dziecka zmysłu konstruktorskiego. W naszej ofercie posiadamy niezwykłe zestawy klocków do konstrukcji unikatowych budowli, pojazdów, a nawet stacji kosmicznej. Ta będzie strzał w dziesiątkę dla miłośników złożonych projektów.

Zabawki dla dzieci w wieku 9 lat na prezent

U nas kupisz prezent dla każdego 9-latka i nastolatka, nawet tego najbardziej wymagającego. W naszej bogatej ofercie posiadamy zabawki od renomowanych producentów.

Twoja pociecha jest fanem kolekcjonerskich figurek? Możemy pochwalić się dużym wyborem dinozaurów czy figurek z popularnej gry komputerowej Fortnite. Na długie godziny dzieciaki pochłonie również zabawa robotami z serii Clementoni.

W zależności od danego modelu potrafią omijać przeszkody, posiadają elektryczny silnik i czujnik podczerwieni. W ofercie jest między innymi wyjątkowy Robot Mio. Używając mikrofonu, można wydawać robotowi polecenia klaśnięciem w dłonie, z kolei panel z przyciskami na plecach robota pozwala zaprogramować jego trasę.

Z kolei każde dziecko lubiące prace plastyczne ucieszy się z kreatywnych zestawów. Oryginalną propozycją jest zestaw hatf diamentowy ze wzorem jednorożca, lwa, kwiatów, koni czy motyli. Dziewczynki i chłopcy bardzo chętnie wykonują też różne eksperymenty. Trafioną propozycją na prezent mogą okazać się rozbudowane zestawy naukowe z takich dziedzin jak chemia, przyroda i fizyka.

Zapewniamy, że w naszym sklepie Zabawki i Szkoła wybierzesz kreatywne zabawki dla 9-latków i starszych dzieci. Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Do tego dostępne w atrakcyjnych cenach.

Możesz złożyć zamówienie bez wychodzenia z domu. Dostarczymy je w krótkim czasie pod wskazany adres. W razie wątpliwości służymy pomocą w wyborze upominków dla dziewczynek i chłopców!