Kąpiel dziecka to rytuał powtarzany każdego dnia już od pierwszych dni życia dziecka. Dla jednych dzieci jest to frajda i na słowo kąpiel już stoją przed wanną, przebierając nóżkami, dla innych obowiązek, od którego chciałyby uciec. Jak urozmaicić kąpieli by była, to ciekawa zabawa dla każdego malucha i mile spędzonym czasem rodzica z dzieckiem? Z pomocą dla rodziców przychodzą zabawki do kąpieli!

Artyk Wielorybek do kąpieli Artyk Wielorybek do kąpieli
Producent: Marioinex
Cena: 3,69 zł

Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli to specjalne atestowane produkty, które mogą być używane przez dzieci w wodzie.

To kolorowe, najczęściej gumowe zabawki do wody. Pływające kaczki do wanny, czy zwierzątka wodne unoszące się na powierzchni wody, zainteresują nawet najmniejsze dzieci, które już potrafią samodzielnie siedzieć w wannie.

Zabawki do kąpieli to również miękkie wodne książeczki wykonane z nieprzemakalnego materiału. Zabawki do kąpieli dla niemowląt to również kubeczki do przelewania wody.

Frajdę wszystkim maluchom sprawią zabawki wodne, które można zamocować do wanny lub prysznica za pomocą przyssawek. Zabawka do wanny na przyssawki może również wytwarzać bańki mydlane z płynu do kąpieli. Może też składać się z kilku elementów wprawianych w ruch za pomocą przelewanej wody.

Jeśli twoje dziecko lubi malować możesz mu zaproponować specjalne wodne kredki, przeznaczone do malowania po wannie! Kąpiel może też zyskać inny wymiar poprzez dodanie masy żelowej zmieniającej konsystencje wody, czy też jej kolor! Która dziewczynka nie marzy o kąpieli w fioletowej brokatowej wodzie!

Pamiętajmy, aby zabawki do kąpieli dobrać do wieku dziecka, a wtedy kąpiel będzie ciekawsza!

Może te produkty Ci się spodobają ?
ŻAGLÓWKI 3 SZTUKI MIX
3,69 zł