Producenci

Każdy dzień niesie ze sobą wiele wrażeń niezależnie od tego ile mamy lat. Naszym dzieciom codziennie towarzyszą nowe doświadczenia, które wywołują w nich różnego rodzaju emocje, pozytywne lub negatywne.

Emocje, to także stres, złość czy niepokój, z którymi, jak sami dobrze wiemy, trudno sobie poradzić, szczególnie jeśli gromadzą się w nas przez długi czas. Zabawki antystresowe pomagają dzieciom radzić sobie z napięciem emocjonalnym, które kumuluje się w wyniku codziennych przeżyć. O ile my sami mamy swoje sposoby na radzenie sobie ze stresem i powrót do równowagi, dzieciom o wiele trudniej jest opanować swoje emocje, potrzebują naszej pomocy, aby je zrozumieć i potrafić je uspokoić. 

PIŁKA MIĘKKA SQUEEZE JOHN PIŁKA MIĘKKA SQUEEZE JOHN
Producent: Simba
Cena: 22,19 zł
szt.
zobacz więcej
SQUISHY LALKA 1265F SQUISHY LALKA 1265F
Cena: 16,32 zł
szt.
zobacz więcej
SQUISHY OWIECZKA SQUISHY OWIECZKA
Cena: 8,78 zł
szt.
zobacz więcej
SQUISHY SYRENKA SQUISHY SYRENKA
Cena: 16,32 zł
szt.
zobacz więcej
GNIOTEK EMOTIKONA DUŻY GNIOTEK EMOTIKONA DUŻY
Producent: Adar
Cena: 2,82 zł
zobacz więcej
MAGNETO RING MFR-200 GLOW IN THE DARK MAGNETO RING MFR-200 GLOW IN THE DARK
Cena: 11,86 zł
zobacz więcej
PIŁKA REHABILITACYJNA 6,6 CM. PIŁKA REHABILITACYJNA 6,6 CM.
Cena: 7,52 zł
zobacz więcej
SQUISHY FLAMING SQUISHY FLAMING
Cena: 8,78 zł
zobacz więcej
SQUISHY OWIECZKA BIAŁA SQUISHY OWIECZKA BIAŁA
Cena: 16,32 zł
zobacz więcej

Antystresowe zabawki dla dzieci

Skutecznym sposobem na pomoc w radzeniu sobie z emocjami najmłodszych są zabawki odstresowujące. Gniotki, piłki i piłki do ściskania mogą uwolnić zgromadzony w mięśniach stres i pomogą się rozluźnić. Zabawki często używane w zaburzeniach integracji sensorycznej, są również pomocne w przypadku potrzeby do stymulowania organizmu.

Dzięki zabawce sensorycznej dziecko odpręży się i rozluźni poprzez rozładowanie napięcia w mięśniach, odreaguje  cały nagromadzony stres i wyciszy emocje. 

Alternatywą dla gniotków są też modne Push Pop It Bubble polegające na wciskaniu silikonowych bąbelków. Dobrze nam znany produkt pomaga wyciszyć się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. Zabawki antystresowe to dobre narzędzia do pracy z dziećmi z autyzmem i zaburzeniami integracji sensorycznej. Wśród zabawek antystresowych znajdziemy również zabawki squishy, które po ściśnięciu wracają do swojej pierwotnej formy. 

Szczególną uwagę zwracamy na to, jak wyglądają nasze zabawki. Aby Twoje dziecko chętnie z nich korzystało, gniotki, piłki, zabawki squishy mają formę kolorowych postaci z bajek lub zwierząt, dzięki czemu nie są jedynie narzędziem do odstresowania. Ponadto dziecko może taką zabawkę mieć zawsze ze sobą, niewielkie rozmiary sprawiają, że spokojnie zmieszczą ją do plecaka lub nawet piórnika.

Zabawka antystresowa nie tylko pomaga zredukować emocjonalne napięcie dzieci. Również wspomaga rozwój mięśni dłoni i palców, przez co pomaga trenować wszelkie czynności wykonywane z pomocą rąk. Zatem będzie dobrym wsparciem nauki pisania, czy wykonywania innych precyzyjnych czynności jak: kolorowanie, rysowanie, wiązanie sznurowadeł, układanie klocków.

Gniotki dla dzieci

Zabawki antystresowe pomagają dzieciom radzić sobie z emocjami i stresem, który kumuluje się w nich. Gniotki i piłki i piłki do ściskania mogą uwolnić zgromadzony w mięśniach stres i się rozluźnić. Zabawki często używane w zaburzeniach integracji sensorycznej, są pomocne w przypadku potrzeby do stymulowania organizmu. Dzięki zabawce sensorycznej można doświadczyć uczucia odprężenia i rozluźnienia, które pozwala odreagować cały stres i wyciszyć emocje.

Zabawki Pop It

Alternatywą dla gniotków są też modne Push Pop It Bubble polegające na wciskaniu silikonowych bąbelków to doskonały produkt pomagający wyciszyć się nie tylko dorosłym, ale również dzieciom. Zabawki antystresowe to dobre narzędzia do pracy z dziećmi z autyzmem i zaburzeniami integracji sensorycznej. Wśród zabawek antystresowych znajdziemy również zabawki squishy, które można ściskać a one ponownie wracają do swojej pierwotnej formy.

Może te produkty Ci się spodobają ?
SQUISHY OWIECZKA BIAŁA
SQUISHY OWIECZKA BIAŁA
16,32 zł
PIŁKA MIĘKKA SQUEEZE JOHN
PIŁKA MIĘKKA SQUEEZE JOHN
22,19 zł
szt.
MAGNETO RING MFR-200 GLOW IN THE DARK
MAGNETO RING MFR-200 GLOW IN THE DARK
11,86 zł
SQUISHY SYRENKA
SQUISHY SYRENKA
16,32 zł
szt.
GNIOTEK EMOTIKONA DUŻY
GNIOTEK EMOTIKONA DUŻY
2,82 zł
SQUISHY FLAMING
SQUISHY FLAMING
8,78 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium